Masz pytanie?

Zwroty i reklamacje

Szanowni Państwo,

Wierzę, że tworzona przeze mnie ceramika będzie sprawiać użytkownikom mnóstwo radości przez długi czas. Wykonuję ją z największą starannością i wkładam w nią mnóstwo energii.  Jeśli jednak produkt nie spełnił Państwa oczekiwań lub są podstawy do reklamowania go, bardzo proszę o kontakt: marta@heho.pl

 

Poniżej znajdzicie Państwo potrzebne formularze do dokonania zwrotu lub reklamacji.

 Po otrzymaniu zwracanego produktu, niezwłocznie zwrócimy Państwu pieniądze na podane konto.

 

Procedura zwrotu, wymiany lub reklamacji

1.  Prosimy o zgłoszenie chęci wymiany, zwrotu lub reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: marta@heho.pl

        Zgłoszenie powinno zawierać:

        Imię i nazwisko 
        Numer zamówienia 
        Nazwa produktu zwracanego

2.  Zwrot Produktu powinien nastąpić niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży, nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania i musi być zapakowany w oryginalne opakowanie. Zwracany produkt należy odesłać  z paragonem lub fakturą wraz z wypełnionym formularzem zwrotu.

3.  Termin czternastodniowy, w którym Klient może odstąpić od umowy, liczy się od dnia w którym Konsument objął Produkt w posiadanie.

4. Produkt zwracany jest na koszt Klienta.

5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Klientowi w wypadku Umowy Sprzedaży w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wykonana na specjalne zamówienie według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 6.  Prawo odstąpienia od Umowy Sprzedaży przysługuje zarówno Sprzedawcy, jak i Klientowi, w przypadku niewykonania przez drugą stronę umowy swojego zobowiązania w terminie ściśle określonym.

 7.  W przypadku skorzystania przez Klienta z ustawowego prawa do odstąpienia od umowy, Sklep nie przyjmie przesyłki odsyłanej za pobraniem.

8.  Wszystkie paczki prosimy wysyłać na nasz adres korespondencyjny:

ceramika fekner
Fundacja Artystyczno-Edukacyjna HEHO
ul. Żydowska 35a/11a
61-761 Poznań

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

 

marta@heho.pl